Firma

V roce 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., která realizovala poradenské projekty pro přestižní firmy jako je Česká Rafinérska, Tipsport, Jawa a další. 25.října 2017 pak vznikla společnost TRADECON TRADIMG s.r.o. jejíž hlavním cílem bylo realizace vlastních projektů a prodeje produktů z těchto projektů.

Prvním projektem byl „Bydlení na splátky“, který umožnoval i lidem se zápisem registru získat finance na vlastní dům. Zájem klientů byl enormní, ale ukázalo se, že problém je nedostatek kvalitních domů na Českém trhu. K dostání byly bud domy nové, za neuvěřitelně vysoké ceny, nebo domy staré a rozbité, které ale také byly předražené a investice do nich nejistá.

Proto majitel firmy vymyslel a postavil projekt modulární bydlení, jehož cílem bylo přinést na trh dom nové, originální, atraktivní, plné moderní techniky a také levnější než klasické zděné domy. To se povedlo a dnes naše domy sdílí na Facebooku denně desítky lidí, naší frančízu modulární bydlení koupili 4 partneři v regionech Nymburk, Brno, Liberec, Praha a s dalšími jednáme. A denně se ozývá 5 až 10 klientů se zájem o náš dům nejen z České Republiky, ale i z Německa a dalších států Evropy. Proto připravujeme otevření první zahraniční pobočky v Německých Dráždanech a postupně otevřeme i další pobočky v dalších okolních státech.

Pojďte i vy vstoupit do moderního světa modulární bydlení a zapojte se at už jako klient, který si koupí náš unikátní dům, nebo jako Frančizový partner, který bude naše domy prodávat ve svém regionu a tím si vydělá snadno a rychle na svůj vlastní modulární dům. Hlavní výhodou našich modulárních domů je že jsou moderní, plné moderních technologii, mají atraktivní vzhled, které je možné variabilně měnit, jsou flexibilní a mohou růst s vaší peněženkou, mají stejnou trvanlivost jako klasické zděné domy, ale stojí méně. A to nejzajímavější je, že naše modulární domy vám budou vydělávat tím, že je bude doporučovat a ukazovat zájemcům.

Chcete začít bydlet moderně?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s bydlením. 

Podívejte se také

1 +
Domů na výběr
1 +
Služeb