Fotovoltaika

Našim hlavním cílem je vaše maximální spokojenost, i proto je součástí našich služeb rovněž zajištění nejmodernějších technologii pro váš vybraný modulární dům. Dnes je velmi moderní fotovoltaická elektrárna, která vám přinese zdroj tepla pro vytápění vašeho domu, nebo bazénu ze slunce a přebytek vyrobené energie můžete prodávat do sítě PRE. Další moderním prvkem je tepelné čerpadlo, které vám přinese další zdroj tepla pro váš moderní a atraktivní modulární dům. Další atraktivní prvkem je software chytrý dům, který umožní ovládat a optimalizovat váš dům pomocí chytrého telefonu. A samozřejmě každá moderní technologie něco stojí, proto vám pomůžeme zajistit dotaci zelená úsporám, který vám velkou část těchto služeb pomůže zaplatit. A protože naše modulární domy mají jednu z nejlepších energetických tříd B+ máte právo čerpat až 350.000 Kč na jeden dům. To je zajímavé nejen protože, že je to často 10% z ceny domu i více, které se vám vrátí zpět, ale hlavně vám zaplatí většinu nákladů na tyto zmíněné moderní technologie jako:

– fotovoltaická elektrárna

– tepelné čerpadlo

– software chytrý dům

– krbová kamna

– stropní vytápění

Postup je pak následující:

– proběhne první informační schůzka nejlépe ve vašem domě, ale může být i online, během

které vám vysvětlíme celý postup získání dotaci i zmíněných moderních technologii

– pomůžeme vám vyplnit žádost o dotaci, abyste získali nejlepší možné plnění

– spolu s vámi vybereme všechny prvky moderních technologií, o které máte zájem a pomůžeme vám tak sepsat poptávku na zakoupení a instalací těchto technologií

– vybereme pro vás vhodného dodavatele z vašeho regionu pro instalaci těchto technologií

– následně zajistíme revizi instalovaných technologii i jejich funkčnost

– mezi tím získáte dotací, která zaplatí velkou část nákupu těchto technologii

Není pochyb o tom, že využívat tyto moderní technologie je nejen moderní i praktické, ale hlavně pro vás i ekonomické. Můžeme uvést příklad, že náklady na vytápění klasickými přímotopy v rodinném domě o velikosti 150 m2 a obývaném jednou rodinou vyjde zhruba na 40.000 Kč ročně. Vedle toho náklady na vytápění ve stejně velkém domě s využitím fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla vyjde maximálně na 10.000 Kč za rok, což je 1/3 nákladů oproti klasickému starému způsobu vytápění. A i když je pořizovací cena nákupu těchto technologií vysoká, vám se většina nákladů vrátí z dotace a ještě se vám vrátí zpět v podobě úspor nejen na vytápění.